Благодійна робота - Харизма Танцювальний клуб Дніпро
Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

Благодійна робота

ПІДТРИМУЄМО дітей ТА ДБАЄМО про світле майбутнє України!

Проєкт «Підтримка ініціатив спільнот в Україні», що впроваджується МБФ «Альянс громадського здоров’я» за фінансової та технічної підтримки Шведської церкви, включаючи збір коштів та координацію благодійної організації Christian Aid.

Завдяки допомозі у нашої організації була можливість продовжити проведення благодійного проєкту допомоги дітям!

В рамках гранту ми закупили обладнання для проведення занять (повітряний пластилін, фломастери, бумагу). Бо як показала наша практика при проведенні психологічних занять з дітьми користуються попитом саме заняття з ліпки. А повітряний пластилін дуже полюбляють дітки, бо він безпечний для здоров’я, з нього легко робити різноманітні фігурки, та реалізовувати свої фантазії. Також діти полюбляють малювати, тож фарб та фломастерів забагато не буває!

Також у нас була можливість закупити обігрівачі, бо зимою опалення слабке і дітям холодно займатися творчістю, тож тепер ми займаємся в затишному та теплому приміщенні. Також в рамках гранту ми закупили зарядну станцію, яка під час світла дозволить користуватися технікою і найголовніше — працювати зі світлом! Бо саме відсутність світла дуже лякала дітей і батьки під час блекаутів і вони не бажали приходити на заняття, бо це лякала малечу.

Наш проєкт триває вже місяць, і за цей час у проєкті прийняло участь близько 300 дітей. Це діти до яких ми приїжджали у шелтери та ті, які приходили до нашого штабу підтримки. Тобто ми мали змогу подарувати радість та бачити аж 300 щасливих посмішок діточок! Але наш проєкт триває і ми розраховуємо, що ще стільки приблизно дітей матимуть змогу прийняти участь у нашому проєкті.

Дуже вдячні МБФ «Альянс громадського здоров’я» за таку можливість продовжити свої благодійні проєкти для дітей.

Разом до перемоги!

ФОТОЗВІТ З ПРОЄКТУ: