ПІДТРИМУЄМО ТА ДБАЄМО - Харизма Танцювальний клуб Дніпро
Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

RussianUkrainian
RussianUkrainian
Підтримуємо та дбаємо від ГО Харизма

ПІДТРИМУЄМО ТА ДБАЄМО

ПІДТРИМУЄМО дітей ТА ДБАЄМО про світле майбутнє України!

Волонтерський проєкт від громадської організації «Харизма» за підтримки ІСАР Єднання та за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Унікальний проєкт у Дніпрі, який реалізувала наша організація. Мета проєкту —  психологічна та фізична підтримка дітей переселенців та їх батьків.

Команда нашої організації, до якої входять психологи та педагоги, приїжджала до місць тимчасового розміщення вимушених переселенців з дітьми та надавала різноманітні послуги для дітей: психологічні ігри, арт-терапія, перегляд корисних мультфільмів, фізична активність на свіжому повітрі, танці та інше.

Також допомога надавалась батькам дітей. Вони мали можливість отримати психологічну підтримку у форматі онлайн та офлайн, працювати у колах підтримки та спілкуватися з психологом. Такі відвідування проходили на постійній основі 1-2-3 рази на тиждень.

За три місяці реалізації проєкту нам вдалося надати допомогу 1959 дітям та 737 дорослим, а також:

✓ Зробити штаб підтримки для вимушених переселенців, де можна було отримати спальне місце, їжу, психологічну допомогу та консультації. Загалом штаб відвідало більше ніж 1000 людей.

✓ Зробити безкоштовні заняття танцями та фізичним вихованням для дітей переселенців на базі одного з філіалів нашої організації.

✓ Відкрити дитячу кімнату та простір для фізичної активності.

✓ Відкрити онлайн танцювальну групу для дітей та дорослих.

✓ Надати юридичні та інші консультації.

✓ Налагодити доставку харчування з ресторану у деяких шелтерах та гуманітарну допомогу.

✓ Виготовити 400 бейджів для дітей, з QR кодом та найважливішою інформацією.

Після проєкту отримали дуже багато добрих відгуків та розуміння того, що кожен може привнести щось добре, навіть у такі складні часи.

Разом до перемоги!

ФОТОЗВІТ З ПРОЄКТУ:

ЗМІ ПРО НАШ ПРОЄКТ: