Залікові виступи (зачетные выступления) - Харизма Танцклуб
Arabesque

dance academy

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur at vero adipiscing elit, sed do eiusmod.

RussianUkrainian
RussianUkrainian
Залікові виступи (зачетные выступления)

Залікові виступи (зачетные выступления)

Залікові виступи – це танцювальне свято для батьків і дітей Танцювально-Спортивного Клубу “Харизма”. Це закритий захід тільки для нашої танцювальної сім’ї! У нас новий і сучасний підхід до іспиту, який ми робимо у формі яскравого і незабутнього заходу на великій сцені, з призами та нагородами.

Залікові виступи для молодих танцюристів це репетиція перед справжнім турніром на професійному паркеті. Для дорослих груп – це перевірка освоєного матеріалу, танцювальних зв’язок і якість виконання танцювальних фігур. Для батьків – це красиве і видовищне свято в якому їхні діти головні герої! Крім цього, залікові виступи вчать дітей самостійності і відповідальності, хлопчиків бути джентльменами, а дівчаток справжніми леді.

Кожен іспит піднімає танцюриста на одну сходинку вгору, після проходження якої він отримує диплом, а в кінці року статуетку “Серце Харизми”, як символ пройденого танцювального етапу.

Виступи проходять на великій сцені перед великою залою для глядачів, що дозволяє в повній мірі поринути в атмосферу танцювального заходу і відчути себе справжньою зіркою танців!

Найближча дата:

31 травня 2020р.
Деталі у вашого тренера

Больше фото смотрите в нашей группе facebook

Відео залікові виступи:

#харизма #зачетныевыступления